Sortiment

Informace

Zelená úsporám

Parapety

Parapety exteriérové

Venkovní parapet

Venkovní parapety dodáváme z jakostního kompozitu Al,Mg,Si 0,5 F 22. Povrchová úprava je tvořena práškově nanášenou barvou, která je následně vypalována.

Parapety lze dodat v hloubce od 50mm – 400mm a délky max 6500mm. Síla stěny dle šířky mezi 1,5 až 2,6 mm.

Parapety jsou ochráněny odolnou PVC fólií, která zabraňuje poškození povrchu při přepravě a při montáži na objekty na kterých ještě probíhají stavební úpravy.


7

Dekory exteriérových parapetů


Parapety interiérové

Parapety plastové komůrkové Deceuninck

Vnitřní parapet

Parapety lze dodat v hloubce od 116mm – 600mm a délky max 6000mm.


Dekory interiérových plastových parapetů


Parapety dřevotřískové Paramont

Parapety jsou určeny pro vnitřní použití v obytných prostorách a provozech. Vyrábějí se metodou postforming, při které se lepí horní krycí vrstva (vysokotlaký laminát HPL o síle 0,8 mm) na dřevotřískovou desku. Ze spodní strany je parapet potažen protitahovou folií.

Dřevotřískový parapet

Vlastnosti:

Postformingové parapetní desky jsou určeny pro použití ve vnitřních prostorách s běžným klimatem. Parapety se lepí na podkladní betonovou podlož buď silikonovými tmely nebo nízkoroztažnými montážními pěnami. Vlivem zbytkové vlhkosti z podezdívky může vnikat do dřevotřískové desky řeznými plochami vlhkost, proto je nutné tyto plochy chránit. Tyto řezné plochy se buď lemují nažehlovací páskou, nebo se na ně nasazují plastové krytky v barvě dezenu parapetu. Prostor mezi krytkou a parapetem je vhodné utěsnit silikonovým tmelem. Parapety odolávají oděru, UV záření, vařící vodě a vysokým teplotám, běžným domácím chemikáliím.

Dekory interiérových dřevěných parapetů


Copyright © L-okna 2008-2010, plastová okna Brno | Mapa stránek | by impnet.cz