Sortiment

Informace

Zelená úsporám

Žaluzie

Žaluzie

Žaluzie se staly nepostradatelnou součástí interiéru, chrání nejen proti slunečním paprskům, ale zároveň regulují světlo v místnosti a v neposlední řadě chrání i Vaše soukromí v bytě, kanceláři apod. Můžeme Vám nabídnout žaluzie ve více jak čtyřiceti barevných odstínech, kterými můžete zlepšit vzhled Vašeho interiéru. Žaluzie dodáváme i v odstínech imitací dřevin.

Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy interiéru (kuchyně,koupelna, obývací nebo dětský pokoj, pracovna) s barevnými doplňky tak vytvoří příjemnou atmosféru dle Vašeho vkusu.

Žaluzie na plastová okna a EURO okna

Určená k montáži do rámu s plochou krycí lištou a vnějšími krytkami.

Dřevěné žaluzie Brno

Dřevěné žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní, společensky a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří, společenských místností a všude tam, kde je třeba docílit neobyčejného estetického účinku a zároveň protisluneční ochrany. Na výrobu lamel žaluzií se užívá dřevo ze stromu lípy nebo ramínu. Toto ušlechtilé dřevo bylo vybráno pro svou perfektní stabilitu, jemnost a krásu. Podle míry úpravy zachovávají dřevěné žaluzie svůj klasický, módní nebo také exotický výraz projevu a velmi krásný povrch.Ovládání je velmi snadné a jednoduché. Všechny detaily jsou perfektně zpracovány, takže osloví i nejnáročnějšího zákazníka. Horizontální dřevěné žaluzie propůjčují Vaší domácnosti teplý a ušlechtilý charakter. Přefiltrování světla přes dřevěné lamely dělá z této klasické sluneční ochrany výrobek zvlášť dekorativní. Odstín zabarvení žaluzií a výrazné žilkování pravého dřeva obohacují jeho vnitřní úpravu ve zcela novém rozsah.


Copyright © L-okna 2008-2010, plastová okna Brno | Mapa stránek | by impnet.cz