Sortiment

Informace

Zelená úsporám

Odborná montáž oken

Montáž oken a dveří je prováděna výhradně našimi zaměstnanci. Technik již při zaměření Vám nejlépe poradí, jaký druh kotvení bude nejvhodnější a vysvětlí Vám všechna úskalí související s výměnou oken.

Příprava montáže oken

Montáž oken a dveří provádíme pomocí kotevních plechů (turbo šroubků nebo düblů). Při použití turbo šroubů předvrtáme v suché zóně rámu (obr. č.1) otvory 6mm, které jsou vzdáleny od vnitřního rohu rámu 150 mm a maximální rozteče dalších otvorů jsou 600 mm (obr.č.2). Platí také pro kotevní plech a dübel. Na vnější stranu rámu nalepíme např. komprimovanou pásku (obr. č.1).

Vlastní montáž okna do otvoru

Montáž Deceuninck 1

Před vlastní montáží otvor zbavíme hrubých nečistot. Rám okna přesně zavážíme pomocí montážních klínů a vodováhy do roviny a svislice. Přesné zavážení zkontrolujeme přeměřením úhlopříček rámu. Po kontrole zavážení zdivo navlhčíme vodou a mezeru mezi oknem a zdivem vypěníme polyuretanovou pěnou.

Montáž Deceuninck 2


Zednické zapravení Brno

Zednické zapravení je prováděno výhradně našimi pracovníky s dlouholetou praxí, většina zaměstnanců dříve v oboru, podnikali a měli tudíž živnostenská oprávnění, ale nejlépe za ně promluví Vaše spokojenost s provedenou prací.

Po vytvrzení pěny přebytečnou pěnu ořízneme nožem. Z okenních rámů a křídel odstraníme ochrannou fólii. Ostění zapravíme omítkovou směsí, kterou po zaschnutí z vnitřní strany odřízneme cca 5 mm a vzniklou spáru vyplníme např. přetíratelným silikonem.

Likvidace odpadu Brno

Likvidace odpadu provádíme svozem do tříděných ekodvorů, kde dochází k ekologické likvidaci.

Doprava oken a dveří v Brně

Doprava je při běžném objemu zakázky provedena vlastními auty, popřípadě vleky. Doprava je účtována po Brně min. v částce 500 Kč bez DPH, mimo Brno 10 Kč/km bez DPH, pokud není ve smlouvě stanoveno jinak.

Servis oken a dveří do 24 hodin

Poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis. Aby mohl být servis proveden bezplatně, prokažte se platným záručním listem a náš technik již zařídí vše, co je nutné.


Copyright © L-okna 2008-2010, plastová okna Brno | Mapa stránek | by impnet.cz