Naše služby

Postaráme se o vše od montáže až po servis oken a dveří

Odborná montáž oken

Naši vyškolení technici vám již při zaměření doporučí, jaký druh kotvení je nejvhodnější a vysvětlí vám úskalí související s výměnou oken. K odborné montáži na připojovací spáru máme všechny potřebné certifikáty a splňujeme normy pro novostavby i pasivní domy.

Příprava montáže oken

Montáž oken a dveří provádíme pomocí kotevních plechů (turbo šroubků nebo düblů). Při použití turbo šroubů předvrtáme v suché zóně rámu (obr. č. 1) otvory 6mm, které jsou vzdáleny od vnitřního rohu rámu 150 mm a maximální rozteče dalších otvorů jsou 600 mm (obr. č. 2). Platí také pro kotevní plech a dübel. Na vnější stranu rámu nalepíme např. komprimovanou pásku (obr. č. 1).

Vlastní montáž okna do otvoru

Před vlastní montáží otvor zbavíme hrubých nečistot. Rám okna přesně zavážíme pomocí montážních klínů a vodováhy do roviny a svislice. Přesné zavážení zkontrolujeme přeměřením úhlopříček rámu. Po kontrole zavážení zdivo navlhčíme vodou a mezeru mezi oknem a zdivem vypěníme polyuretanovou pěnou.

Zednické zapravení

Zednické zapravení je prováděno výhradně našimi pracovníky s dlouholetou praxí, většina zaměstnanců dříve v oboru, podnikali a měli tudíž živnostenská oprávnění, ale nejlépe za ně promluví Vaše spokojenost s provedenou prací.

Po vytvrzení pěny přebytečnou pěnu ořízneme nožem. Z okenních rámů a křídel odstraníme ochrannou fólii. Ostění zapravíme omítkovou směsí, kterou po zaschnutí z vnitřní strany odřízneme cca 5 mm a vzniklou spáru vyplníme např. přetíratelným silikonem.

Likvidace odpadu

Likvidace odpadu provádíme svozem do tříděných ekodvorů, kde dochází k ekologické likvidaci.

Doprava oken a dveří v Brně

Doprava je při běžném objemu zakázky provedena vlastními auty, popřípadě vleky. Doprava je účtována po Brně min. v částce 500 Kč bez DPH, mimo Brno 10 Kč/km bez DPH, pokud není ve smlouvě stanoveno jinak.

Servis oken a dveří do 24 hodin

Poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis. Aby mohl být servis proveden bezplatně, prokažte se platným záručním listem a náš technik již zařídí vše, co je nutné.

Reference

Naše pobočky

Pohořelice - vzorková prodejna

Komenského 149, 691 23 Pohořelice

Zobrazit na mapě

Pondělí: 8:30-12:00 13:00-16:00
Úterý: 8:30-12:00 13:00-16:00
Středa: 8:30-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Pátek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Po dohodě i mimo pracovní dobu

Praha

Svízelova 179, Květnice 250 84 Sibiřina

Zobrazit na mapě

Samozřejmostí jsou u naší Pražské pobočky kompletní služby dodávané zároveň se zbožím (plastová okna, dřěvěná okna, dřevohliníková okna a vchodové dveře), s důrazem na zaměření zdarma, montáž oken v celé ČR, zednické zapravení a samozřejmě i následný úklid pracoviště. Naše společnost dodává okna po celé ČR výhradně od českých výrobců!