Radíme

Odpovídáme na vaše časté dotazy

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky, které ohledně našich služeb máte. Pokud odpověď na vaši otázku nenajdete, neváhejte nám napsat.

Jak dlouho trvá vyměnit stará okna za nové?

Naši profesionální montéři jsou schopni demontovat stará a namontovat nová plastová okna v rámci jedno dne ve standardně velkých bytech. Ve větších objektech a komerčních budovách realizace závisí na konkrétní domluvě.

Jaká je životnost plastových oken?

Když se spojí kvalitní plastová okna a precizní montáž, jejich životnost může být až několik desítek let.

Jak udržovat plastová okna?

Plastová okna jsou téměř bezúdržbová, nemusíte je pravidelně lakovat, natírat ani impregnovat. Při vystavení velké námaze se mohou začít rozcházet a pak je třeba je seřídit, případně promazat kování.

Kam se umísťuje zimní zahrada?

Zimní zahrada by vždy měla být umístěna ve směru na sever, jinak se těžko zastíní a hrozí, že se promění ve skleník. Naproti tomu terasy se umisťují na jih.

Jak seřídit plastová okna?

Zkušenému profesionálovi na seřízení plastových oken stačí pár minut. Doporučujeme, abyste okna sami neseřizovali a spolehli se raději na odbornou pomoc. Při té příležitosti můžeme provést celkovou údržbu oken, vyčistit rám a těsnění, promazat kovové části a připravit okno.

Kdy plastová okna potřebují seřídit?

Plastová okna se mohou pod vlastní váhou či nerovnoměrným zahříváním od slunce časem začít rozcházet a pak potřebují seřídit. Okno by mělo přesahovat hranu okenního rámu na všech stranách stejně, mělo by jít snadno zavírat kličkou a v těsnění by mělo držet pevně. Pokud je okno vyvěšené či špatně těsní, je potřeba ho seřídit.

Reference

Naše pobočky

Pohořelice - vzorková prodejna

Komenského 149, 691 23 Pohořelice

Zobrazit na mapě

Pondělí: 8:30-12:00 13:00-16:00
Úterý: 8:30-12:00 13:00-16:00
Středa: 8:30-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Pátek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Po dohodě i mimo pracovní dobu

Praha

Svízelova 179, Květnice 250 84 Sibiřina

Zobrazit na mapě

Samozřejmostí jsou u naší Pražské pobočky kompletní služby dodávané zároveň se zbožím (plastová okna, dřěvěná okna, dřevohliníková okna a vchodové dveře), s důrazem na zaměření zdarma, montáž oken v celé ČR, zednické zapravení a samozřejmě i následný úklid pracoviště. Naše společnost dodává okna po celé ČR výhradně od českých výrobců!