Dveře

Vchodové dveře

Vchodové dveře se konstrukčně vyrábí jako okna. U dřevěných dveří jsou vyráběny z eurohranolu a povrchově upravovány jako dřevěná eurookna. Vchodové dveře dodáváme ve standardní výbavě s tříbodovým bezpečnostím zámkem, s bezpečnostními zátěžovými panty a s vrchním kováním (klika/koule). U plastových dveří jsou vyráběny z pěti-komorového konstrukčního systému INOUTIC PRESTIGE. Stačí si pouze vybrat tvar a členění.

Máte o kvalitní vchodové dveře zájem? Určitě se nám ozvěte, rádi Vám pomůžeme, kontaktujte nás.

Plastové dveře Harmony

Funkčnost a design. Dveře, ketré uděají dobrý první dojem, odolají bouřce či zlodějům, izolují tepelně i zvukově, a budou dobrě a dlouho sloužit. Takové jsou dveře HESTA Harmony.

 •  TEPELNÁ IZOLACE 
  • 0,78 W/m2K
   Prostupnost tepla dveřmi
   (U = 0,5 , sendvičová výplň 42mm)
 

Plastové dveře Smart

Každé plastové dveře Smart jsou konstruovány tak, splňovaly ty nejvyšší nároky na tepelnou izolaci domu. Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel a dveřních výplní se postará nejen o pohodu během chladných dní, ale i o šetření nákladů na vaše bydlení. Smart je tou nejlepší volbou nejen pro pasivní, ale i pro standardní rodinné domy.

 • TEPELNÁ IZOLACE
  • 1,4 W/m2K
   Prostupnost tepla dveřmi
   (U = 0,6 , se sendvičovou výplní 42mm)

Hliníkové dveře Star /ALU

 Systém Star má výborně tepelně izolační vlastnosti díky přerušenému tepelnému mostu o šířce 45 mm, dvěma druhům vypěnění izolační pěnou v oblasti pod izolačním sklem a v oblasti tepelného mostu a zasklení izolačním trojsklem. Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel se postarají nejen o pohodu během chladných dní, ale i o šetření nákladů na vaše bydlení. Star je tou nejlepší volbou nejen pro pasivní a nízkoenergetické, ale i pro standardní rodinné domy.

 • TEPELNÁ IZOLACE

  0,86 W/m2K
  Prostupnost tepla dveřmi
  (U = 0,5 , se sendvičovou výplní 42mm)

Hliníkové dveře Superial /ALU

Systém Star má výborně tepelně izolační vlastnosti díky přerušenému tepelnému mostu o šířce 34 mm, vypěněním izolační pěnou v oblasti pod izolačním sklem a zasklení izolačním trojsklem. Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel se postarají nejen o pohodu v chladných dnech, ale i o šetření nákladů na vaše bydlení.

 • TEPELNÁ IZOLACE

  1,0 W/m2K
  Prostupnost tepla dveřmi
  (U = 0,6 , se sendvičovou výplní 42mm)

SKLOPNĚ-POSUVNÉ TERASOVÉ DVEŘE - PSK /PVC + ALU

Výhodou kování GU-968/200 mZ pro sklopně-posuvné dveře je jednoduchá obsluha kličkou a též automatické aretování ve vychýlené poloze - ochrana proti odsunutí při větrání. Specifické kování zabezpečuje plynulý a komfortní chod dveří paralelně s rámem s výklopnou funkcí. Maximální hmotnost křídla je do 200 kg.

PARALELNĚ-POSUVNÉ TERASOVÉ DVEŘE- PAS /PVC + ALU

Kování MACO SKB-Z pro paralelně-posuvné dveře umožňuje kromě možnosti odsunutí celého křídla do boku též mikrovětrání pomocí 6mm větrací spáry po celém obvodu dveřního prvku, které z exteriéru není viditelná. Při vybavení dveří bezpečnostními body ve třídě RC2 je možnost využití štěrbinového větrání a okno je stále zabezpečeno proti vloupání.

PLASTOVÉ TERASOVÉ DVEŘE PRESTIGE HST /PVC

Zdvižně-posuvné dveře Prestige HST jsou konstruovány tak, aby splňovaly vyšší nároky na tepelnou izolaci domu. Tepelně izolační vlastnosti plastového profilu Prestige HST a široká nabídka izolačních skel se postarají o pohodu během chladných dní. Prestige HST jsou tou nejlepší volbou nejen pro nízkoenergetické, ale též pro standardní rodinné domy.

HLINÍKOVÉ TERASOVÉ DVEŘE ULTRAGLIDE HST /ALU

Elegance a funkčnost zdvižně-posuvných dveří Ultaglide HST příjemně překvapí nejednoho náročného uživatele. Spojení vysoce kvalitního hliníkového systému se širokou nabídkou izolačních skel umožní dosáhnout velmi dobré
tepelně izolační vlastnosti a zároveň elegantně propojit interiér s exteriérem.

Reference

Naše pobočky

Pohořelice - vzorková prodejna

Komenského 149, 691 23 Pohořelice

Zobrazit na mapě

Pondělí: 8:30-12:00 13:00-16:00
Úterý: 8:30-12:00 13:00-16:00
Středa: 8:30-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Pátek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Po dohodě i mimo pracovní dobu

Praha

Svízelova 179, Květnice 250 84 Sibiřina

Zobrazit na mapě

Samozřejmostí jsou u naší Pražské pobočky kompletní služby dodávané zároveň se zbožím (plastová okna, dřěvěná okna, dřevohliníková okna a vchodové dveře), s důrazem na zaměření zdarma, montáž oken v celé ČR, zednické zapravení a samozřejmě i následný úklid pracoviště. Naše společnost dodává okna po celé ČR výhradně od českých výrobců!