Hliníková okna

Výjimečná okna pro výjimečné interiéry - to jsou hliníková okna

Nejlepší může být vždycky jenom jeden. Na trhu oken jsou tím nejlepším okna hliníková.

Jejich vysoká statická odolnost, únosnost a minimální hmotnost umožňuje vytvářet obrovské prosklené celky jen s minimální tloušťkou rámů.

Kochejte se nádherným výhledem do okolní krajiny ze své zimní zahrady, pozorujte městské panorama přes velkou prosklenou stěnu nebo si užijte ničím nerušený výhled na hvězdnou noční oblohu. S hliníkovými okny je svět mnohem krásnější.

Dokonce jsme dokázali vyřešit také největší slabinu hliníkových oken - tepelnou izolaci. Použitím kvalitních belgických profilů a izolačních skel dosahujeme podobných hodnot, jaké mají okna plastová či dřevěná.

Rádi vám to dokážeme - stačí jenom napsat.

Hliníková okna Star /ALU

Systém Star má výborně tepelně izolační vlastnosti díky přerušenému tepelnému mostu o šířce 45 mm, dvěma druhům vypěnění izolační pěnou v oblasti pod izolačním sklem a v oblasti tepelného mostu a zasklení izolačním trojsklem. Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel se postarají nejen o pohodu během chladných dní, ale i o šetření nákladů na vaše bydlení. Star je tou nejlepší volbou nejen pro pasivní a nízkoenergetické, ale i pro standardní rodinné domy.

TEPELNÁ IZOLACE

0,92 W/m2K
Prostupnost tepla oknem (Ug = 0,6 TGI)

Hliníková okna Superial

Superial je díky svým statickým, ale i izolačním vlastnostem výbornou volbou pro objektovou výstavbu, výklady obchodů a pod.

KOVÁNÍ
G-U UNIJET CC

Inteligentní automatické čepy se samočinně přizpůsobují aktuální poloze křídla vůči rámu, což zaručuje lehký chod kování.Použitím různých typů uzavíracích protikusů je možné konfigurovat stupeň odolnosti vůči vloupání. Všechny uzavírací body jsou vybaveny bezpečnostními hřibovými čepy z ocele.

TEPELNÁ IZOLACE

1,0 W/m2K
Prostupnost tepla oknem (Ug = 0,6 TGI)

Reference

Naše pobočky

Pohořelice - vzorková prodejna

Komenského 149, 691 23 Pohořelice

Zobrazit na mapě

Pondělí: 8:30-12:00 13:00-16:00
Úterý: 8:30-12:00 13:00-16:00
Středa: 8:30-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Pátek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Po dohodě i mimo pracovní dobu

Praha

Svízelova 179, Květnice 250 84 Sibiřina

Zobrazit na mapě

Samozřejmostí jsou u naší Pražské pobočky kompletní služby dodávané zároveň se zbožím (plastová okna, dřěvěná okna, dřevohliníková okna a vchodové dveře), s důrazem na zaměření zdarma, montáž oken v celé ČR, zednické zapravení a samozřejmě i následný úklid pracoviště. Naše společnost dodává okna po celé ČR výhradně od českých výrobců!