Montáž oken

Splňujeme normu ČSN 74 6077

Norma ČSN 74 0677 stanovuje veškeré náležitosti moderní montáže oken, mezi kterými nechybí obecné specifikace, ale také konkrétní geometricky přesné rozměry stavebního otvoru, definice difuze připojovací spáry, která zaručuje trvalou tepelně izolační schopnost. Důležitou součástí je také kotvení, u kterého používáme turbošrouby. Každá naše montáž probíhá v souladu s touto normou.

Odborná montáž oken

Montáž oken a dveří je prováděna výhradně našimi zaměstnanci. Technik již při zaměření Vám nejlépe poradí, jaký druh kotvení bude nejvhodnější a vysvětlí Vám všechna úskalí související s výměnou oken.

Příprava montáže oken

Montáž oken a dveří provádíme pomocí kotevních plechů (turbo šroubků nebo düblů). Při použití turbo šroubů předvrtáme v suché zóně rámu (obr. č.1) otvory 6mm, které jsou vzdáleny od vnitřního rohu rámu 150 mm a maximální rozteče dalších otvorů jsou 600 mm (obr.č.2). Platí také pro kotevní plech a dübel. Na vnější stranu rámu nalepíme např. komprimovanou pásku (obr. č.1).

Vlastní montáž okna do otvoru

Před vlastní montáží otvor zbavíme hrubých nečistot. Rám okna přesně zavážíme pomocí montážních klínů a vodováhy do roviny a svislice. Přesné zavážení zkontrolujeme přeměřením úhlopříček rámu. Po kontrole zavážení zdivo navlhčíme vodou a mezeru mezi oknem a zdivem vypěníme polyuretanovou pěnou.

Zednické zapravení

Zednické zapravení je prováděno výhradně našimi pracovníky s dlouholetou praxí, většina zaměstnanců dříve v oboru, podnikali a měli tudíž živnostenská oprávnění, ale nejlépe za ně promluví Vaše spokojenost s provedenou prací.

Po vytvrzení pěny přebytečnou pěnu ořízneme nožem. Z okenních rámů a křídel odstraníme ochrannou fólii. Ostění zapravíme omítkovou směsí, kterou po zaschnutí z vnitřní strany odřízneme cca 5 mm a vzniklou spáru vyplníme např. přetíratelným silikonem.

Likvidace odpadu

Likvidace odpadu provádíme svozem do tříděných ekodvorů, kde dochází k ekologické likvidaci.

Doprava oken a dveří v Brně

Doprava je při běžném objemu zakázky provedena vlastními auty, popřípadě vleky. Doprava je účtována po Brně min. v částce 500 Kč bez DPH, mimo Brno 10 Kč/km bez DPH, pokud není ve smlouvě stanoveno jinak.

Servis oken a dveří do 24 hodin

Poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis. Aby mohl být servis proveden bezplatně, prokažte se platným záručním listem a náš technik již zařídí vše, co je nutné.

Reference

Naše pobočky

Pohořelice - vzorková prodejna

Komenského 149, 691 23 Pohořelice

Zobrazit na mapě

Pondělí: 8:30-12:00 13:00-16:00
Úterý: 8:30-12:00 13:00-16:00
Středa: 8:30-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Pátek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Po dohodě i mimo pracovní dobu

Praha

Svízelova 179, Květnice 250 84 Sibiřina

Zobrazit na mapě

Samozřejmostí jsou u naší Pražské pobočky kompletní služby dodávané zároveň se zbožím (plastová okna, dřěvěná okna, dřevohliníková okna a vchodové dveře), s důrazem na zaměření zdarma, montáž oken v celé ČR, zednické zapravení a samozřejmě i následný úklid pracoviště. Naše společnost dodává okna po celé ČR výhradně od českých výrobců!