Terasové dveře

Přemýšlíte, jaké dveře vybrat na terasu?

Tradiční balkónové dveře zabírají příliš mnoho vnitřního prostoru. Moderní variantou jsou paralelně posuvné dveře HST, které nejen šetří prostor, ale zároveň jsou vhodné i pro velké prosklené plochy 2,6 metrů výšky a 6 metrů šířky. Snadno se otvírají, jsou bezbariérové  a bezpečné – díky unikátnímu otvíracímu systému přes ně nepronikne ani myš.

V případě, že chceme ještě více šetřit prostor, jsou vhodné posuvně sklopné dveře (PSK), které při otvírání nadzvihnete a odsunete stranou, za pevnou část dveří.

SKLOPNĚ-POSUVNÉ TERASOVÉ DVEŘE - PSK /PVC + ALU

Výhodou kování GU-968/200 mZ pro sklopně-posuvné dveře je jednoduchá obsluha kličkou a též automatické aretování ve vychýlené poloze - ochrana proti odsunutí při větrání. Specifické kování zabezpečuje plynulý a komfortní chod dveří paralelně s rámem s výklopnou funkcí. Maximální hmotnost křídla je do 200 kg.

PARALELNĚ-POSUVNÉ TERASOVÉ DVEŘE- PAS /PVC + ALU

Kování MACO SKB-Z pro paralelně-posuvné dveře umožňuje kromě možnosti odsunutí celého křídla do boku též mikrovětrání pomocí 6mm větrací spáry po celém obvodu dveřního prvku, které z exteriéru není viditelná. Při vybavení dveří bezpečnostními body ve třídě RC2 je možnost využití štěrbinového větrání a okno je stále zabezpečeno proti vloupání.

PLASTOVÉ TERASOVÉ DVEŘE PRESTIGE HST /PVC

Zdvižně-posuvné dveře Prestige HST jsou konstruovány tak, aby splňovaly vyšší nároky na tepelnou izolaci domu. Tepelně izolační vlastnosti plastového profilu Prestige HST a široká nabídka izolačních skel se postarají o pohodu během chladných dní. Prestige HST jsou tou nejlepší volbou nejen pro nízkoenergetické, ale též pro standardní rodinné domy.

HLINÍKOVÉ TERASOVÉ DVEŘE ULTRAGLIDE HST /ALU

Elegance a funkčnost zdvižně-posuvných dveří Ultaglide HST příjemně překvapí nejednoho náročného uživatele. Spojení vysoce kvalitního hliníkového systému se širokou nabídkou izolačních skel umožní dosáhnout velmi dobré
tepelně izolační vlastnosti a zároveň elegantně propojit interiér s exteriérem.

Reference

Naše pobočky

Pohořelice - vzorková prodejna

Komenského 149, 691 23 Pohořelice

Zobrazit na mapě

Pondělí: 8:30-12:00 13:00-16:00
Úterý: 8:30-12:00 13:00-16:00
Středa: 8:30-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Pátek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Po dohodě i mimo pracovní dobu

Praha

Svízelova 179, Květnice 250 84 Sibiřina

Zobrazit na mapě

Samozřejmostí jsou u naší Pražské pobočky kompletní služby dodávané zároveň se zbožím (plastová okna, dřěvěná okna, dřevohliníková okna a vchodové dveře), s důrazem na zaměření zdarma, montáž oken v celé ČR, zednické zapravení a samozřejmě i následný úklid pracoviště. Naše společnost dodává okna po celé ČR výhradně od českých výrobců!