Okna

Hliníková okna Star /ALU

Systém Star má výborně tepelně izolační vlastnosti díky přerušenému tepelnému mostu o šířce 45 mm, dvěma druhům vypěnění izolační pěnou v oblasti pod izolačním sklem a v oblasti tepelného mostu a zasklení izolačním trojsklem. Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel se postarají nejen o pohodu během chladných dní, ale i o šetření nákladů na vaše bydlení. Star je tou nejlepší volbou nejen pro pasivní a nízkoenergetické, ale i pro standardní rodinné domy.

TEPELNÁ IZOLACE

0,92 W/m2K
Prostupnost tepla oknem (Ug = 0,6 TGI)

Hliníková okna Superial

Superial je díky svým statickým, ale i izolačním vlastnostem výbornou volbou pro objektovou výstavbu, výklady obchodů a pod.

KOVÁNÍ
G-U UNIJET CC

Inteligentní automatické čepy se samočinně přizpůsobují aktuální poloze křídla vůči rámu, což zaručuje lehký chod kování.Použitím různých typů uzavíracích protikusů je možné konfigurovat stupeň odolnosti vůči vloupání. Všechny uzavírací body jsou vybaveny bezpečnostními hřibovými čepy z ocele.

TEPELNÁ IZOLACE

1,0 W/m2K
Prostupnost tepla oknem (Ug = 0,6 TGI)

Plastová okna Harmony

Profil Harmony je vynikajícím kompromisem pro každý projekt. 6 komor, 2 celoobvodové a jedno středové těsnění zaručují optimální tepelnou izolaci a vynikající energetickou efektivitu. Díky svým vlastnostem tedy splní podmínky pro pasivní stavby.

KOVÁNÍ MACO MULTI-MATIC

Ve standartní výbavě má mikrovětrání a pojistku proti chybné manipulaci, která zabraňuje vysazení křídla ze závěsů. Inteligentní bezpečtnostní čipy po obvodu okna zabezpečují nejen dokonalou těsnost, ale i vysokou bezpečnost a komfortní ovládání.

TEPELNÁ IZOLACE

0,78 W/m2K
Prostupnost tepla oknem (Ug = 0,5 TG)

Plastová okna Smart

Přestože je profilový systém zařazen do ekonomické třídy splňuje všechny tepelně izolační požadavky kladené na standardní okenní profilové systémy.

KOVÁNÍ MACO MULTI-MATIC

Ve standardní výbavě má mikrovětrání a pojistku proti chybné manipulaci, která zabraňuje vysazení křídla ze závěsů. Inteligentní bezpečnostní čepy po obvodu okna zajišťují nejen dokonalou těsnost, ale i vysokou bezpečnost a komfortní ovládání.

TEPELNÁ IZOLACE

1,2 W/m2K
Prostupnost tepla oknem (Ug = 1,0 TGI)

Reference

Naše pobočky

Pohořelice - vzorková prodejna

Komenského 149, 691 23 Pohořelice

Zobrazit na mapě

Pondělí: 8:30-12:00 13:00-16:00
Úterý: 8:30-12:00 13:00-16:00
Středa: 8:30-12:00 13:00-16:00
Čtvrtek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Pátek: 8:30-12:00 13:00-16:00
Po dohodě i mimo pracovní dobu

Praha

Svízelova 179, Květnice 250 84 Sibiřina

Zobrazit na mapě

Samozřejmostí jsou u naší Pražské pobočky kompletní služby dodávané zároveň se zbožím (plastová okna, dřěvěná okna, dřevohliníková okna a vchodové dveře), s důrazem na zaměření zdarma, montáž oken v celé ČR, zednické zapravení a samozřejmě i následný úklid pracoviště. Naše společnost dodává okna po celé ČR výhradně od českých výrobců!